O nás

Naša misia je urobiť Slovensko energeticky sebestačné, s využívaním obnoviteľných zdrojov.

Moderné, inovatívne, ekologické riešenia pre výrobu elektriny pre domácnosti či pre firmy. Energetická kríza i zvyšovanie cien za energie otvára priestor pre hľadanie vhodných alternatív. Fosílne palivá v elektrárňach sú nahrádzané obnoviteľnými zdrojmi (voda, vietor, slnko, geotermálna energia). Najdostupnejším zdrojom pre nás je SLNEČNÁ ENERGIA.
Rozhodli sme sa preto poskytnúť vám SOLÁRNE RIEŠENIA, ktoré sú dostupné a zaplatia sa vám z ušetrenej energie už o pár rokov.
Poraďte sa s nami. Odporučíme vám vhodné riešenia, ktoré vám prinesú úžitok a ušetria vám tisícky EUR.

Trochu netradičné solárne riešenia

Solárne terasy

Terasa rozšíri využitie rodinného domu. Sú veľmi obľúbené. Ak sa namiesto strechy dajú solárne panely, poskytnú okrem príjemného tieňa aj vyrobenú energiu zo slnka.

Solárny bikeport

Bikeporty - solárne prístrešky pre eBicykle

Ebyciklovanie je stále populárnejšie. Na dlhých tratiach cyklisti uvítajú zastávku, kde si dokážu načerpať sily a zároveň nabiť svoje ebicykle.
Solárna pergola

Solárne pergoly

Pre rodinnú oslavu či posedenie v záhrade s rodinou si staviame pergoly či altánky. Viete si predstaviť, žeby sa vám pergola zaplatila sama vďaka ušetrenej energii?

Súkromné osoby i firmy majú veľký záujem chrániť svoje automobily. Bežný prístrešok, doplnený solárnou technológiou ochráni auto. Ak je elektrický, zároveň ho nabije na ďalšiu jazdu.

Solárny plot

Solárne ploty

Oplotenie, bránky i posuvné brány vďaka zabudovaných solárnym panelom poskytnú nielen ochranu vášho domu, ale zároveň vyrábajú elektrinu pre váš domov.

Solárny balkón

Fotovoltaické elektrárne

Klasickým využívaním solárnej energie môžeme nazvať umiestnenie fotovoltických panelov na strechu či na pozemok. využití je naozaj mnoho. Vy máte potreby, my máme solárne riešenia pre vás.

Vyplňte jednoduchý dotazník a pripravíme pre vás solárne riešenie na mieru. Máte to z 2 minútky hotové 😉
Kliknite na tlačidlo:

Naše služby

Bezplatné poradenstvo

Pri plánovaní fotovoltickej elektrárne vám poradíme správne použitie technológií. Budeme úprimní a povieme vám názor ak sa vám projekt nevyplatí. Načim cieľom je vaša spokojnosť.

Bezplatné cenové ponuky

Vaše sny o znížení nákladov na energie vám prenesieme do reality. Každý projekt je pre nás individuálny. Pripravíme pre vás riešenie ušité na mieru a vašu peňaženku.

Obhliadky na mieste

Keď padne rozhodnutie, spojí sa s vami vyškolený špecialista, ktorý na mieste preverí možnosti, technický stav a dispozíciu. Priamo u vás odporučí vhodné riešenie a vy sa ho môžete spýtať, čo vás zaujíma.

Financovanie

Investícia do solárnej techniky je najlepšia konzervatívna investícia. Počas vášho života sa vám zaplatí sama a vygeneruje vám tisíce EUR vďaka šetreniu. Vypracujeme vám finančný plán a pomôžeme nájsť zdroje na zaplatenie.

Výroba konštrukcií

Konštrukcie, či už z dreva alebo kovu, vyrábajú pre nás špičkový výrobcovia zo Slovenska či Česka. Konštrukcia k vašej elektrárni tak bude ozdobou vášho rodinného domu.

Dovoz na miesto

Všetky materiály vám dovezieme až na miesto. Na vás zostane iba ich uskladnenie pokiaľ sa nepustia montážnici do práce. O termíne dodania budete včas informovaní.

Profesionálna montáž

Niektoré montážne práce si dokážete urobiť svojpomocne, ak si to želáte. Naši profesionálni montážnici, elektrikári a stavebníci sú vám k dispozícii, aby všetko správne sedelo a fungovalo.

Vybavenie dotácií

Vďaka programu Zelená domácnostiam II je možnosť čerpať dotáciu až do výšky 1500 €. Poradíme a pomôžeme vám vybaviť túto dotáciu. K tomu získate aj ďalšie bonusy a darčeky.

Zapojenie do siete

Pomôžeme vám komunikovať s energetickou distribučnou spoločnosťou, aby vaša fotovoltická elektráreň mohla bezpečne začať vrábať energiu pre vašu domácnosť.

Je solárne riešenie vhodné pre náš dom?

Stiahnite si bezplatnú príručku

Mám záujem o solárne riešenia pre náš dom

Publikácia je pre vás ak sa zaujímate o výrobu elektriny vďaka obnoviteľným zdrojom. Zistite, či je solárne riešenie aj pre vás!

Daniel Boris

AUTOR PREHĽADU NETRADIČNEJ FOTOVOLTAIKY

REFERENCIE SOLÁRNYCH PROJEKTOV

Naši zákazníci si môžu byť istí, že naše slnečné elektrárne sú navrhnuté a postavené s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť a vysokú výkonnosť. Naše referenčné projekty sú skvelým príkladom toho, ako slnečná energia môže prinášať výhody nielen životnému prostrediu, ale aj finančným úsporám a dlhodobým ziskom.

Stiahnite si zadarmo 25 základných faktov o fotovoltaike a slnečnej energii

25 základných faktov o fotovoltaike

Mám záujem o 25 základných faktov o fotovoltaike

Zozbieral som pre vás fakty, ktoré ste možno nevedeli. Objavte silu slnka, ktorá môže pre vašu domácnosť vytvárať elektrinu a šetriť vám značné náklady.

Daniel Boris

AUTOR

Články v našom blogu

Nové trendy

Najpopulárnejšie články

Vyplňte jednoduchý dotazník a pripravíme pre vás solárne riešenie na mieru. Máte to z 2 minútky hotové 😉
Kliknite na tlačidlo:

Sme tu pre Vás...

Ecohit.sk - logo

Tu nás nájdete:

Kancelária:
Kráľová nad Váhom č.785 (budova Comklima)
925 91 Kráľová nad Váhom

Napíšte nám:
Vedenie spoločnosti: info@ecohit.sk
Kalkulácie: kalkulacie@ecohit.sk
Podpora: podpora@ecohit.sk

Zavolajte nám:
Mobil: +421 911 156 262
Obchod: +421 911 626 452
Linka: +421 31 222 50 10

Pošlite nám správu: