fbpx

ŠPECIÁLNU PONUKU GARANTUJEME LEN DO DNEŠNEJ POLNOCI

STAŇTE SA ENERGICKY NEZÁVISLÝMI A UŠETRITE PENIAZE

Ste unavení z vysokých účtov za energiu? Tu je riešenie pre domácnosti aj firmy ako znížiť vaše náklady na energiu až o 70%.

Energetická analýza vám poskytne presný prehľad o tom, koľko elektriny momentálne spotrebujete, čo je kľúčové pre návrh optimálnej veľkosti a konfigurácie vašej fotovoltaickej inštalácie.
Vyberte si správny začiatok plánovania energií u vás!

SÚHLASILI BY STE S TÝM, ŽE PREVAŽNÁ VÄČŠINA ĽUDÍ VO VAŠOM OKOLÍ NIE JE SPOKOJNÝCH S VÝŠKOU PLATIEB ZA ENERGIE? 

A PROBLÉMY NEKONČIA, ALE SA BUDÚ NÁRASTOM CIEN ZHORŠOVAŤ…

Čelíte úlohe poradiť si s vysokými nákladmi na energiu v domácnosti alebo vo firme? Máte pocit, že platíte viac, než by ste mali?
Ako by vám pomohlo, ak by ste našli vďaka jednoduchej metóde riešenia na výrazné zníženie platieb za energie?

DÔLEŽITÉ JE POVEDAŤ, ŽE V TOM NIE STE SAMI.

Náklady spojené s energiami ovplyvňujú mnohé faktory, ktoré nemáte pod kontrolou. Významnou správou však je, že nemusíte byť pod vplyvom vonkajších politických vplyvov, ale môžete zobrať veci do vlastných rúk a stať sa energeticky nezávislejším. Je to iba na vašom rozhodnutí.

Predstavujem vám našu unikátnu metódu – Energetická analýza ECOHIT DOM alebo FIRMA.
Je to komplexná nezávislá analýza, ktorá vám poskytne presný obraz o tom, ako efektívne využívať energiu z obnoviteľných zdrojov.
Analýza odhalí oblasti, kde môžete efektívnejšie využívať energiu a potenciálne ušetriť na vašich faktúrach za elektrinu.

ZNIE TO AŽ PRÍLIŠ DOBRE NA TO, ABY TO BOLA PRAVDA?

Webinár o energetickej analýze

Na vysielanie webinára „Fotovoltika v zime“ prijal pozvanie aj Ing.Pavel Šimon, CSc. Spoločne sme sa rozprávali aj o energetickej analýze.
Na videu nájdete túto tému od cca 27:30 min.

Som Daniel Boris, riaditeľ spoločnosti AMONIT s.r.o. a odborník na fotovoltiku pod značkou ECOHIT – Solárne riešenia. Mám 30-ročné skúsenosti ako podnikateľ a dnes pomáham majiteľom domov a firmám ušetríť na nákladoch za energiu.

ECOHIT – Solárne riešenia

Ponúka cestu k energetickej nezávislosti a finančným úsporám. Náš tým expertov vám poskytne komplexnú energetickú analýza na mieru. Nejde len o inštaláciu solárnych panelov, ale o celkový prístup k energetickému hospodárstvu.

Na rozdiel od iných metód, Energetická analýzy ECOHIT DOM je zameraná na dlhodobú udržateľnosť maximálnej efektívnosti. Nie je to len o Inštalácia solárnych panelov, ale o celkovom prístupe k energetickému hospodárstvu.

Dôvody prečo k vyriešeniu problémov s energiami pridať názor odborníka:

Ušetrite teraz 50% alebo majte Energetickú analýzu ZADARMO

Vyberte si svoju variantu energetickej analýzy, pre domácnosť alebo pre firmu.

ENERGETICKÁ ANALÝZA DOM

Komplexná analýza rodinného domu so 100% garanciou
299
150 Jednorázovo
  • Analýza aktuálneho stavu spotreby
  • Návrh realizácie aj s vizualizáciou
  • Návratnosť elektrárne
  • Batériové úložisko v domácnosti
  • 100% garancia spokojnosti
50% ZĽAVA

ENERGETICKÁ ANALÝZA FIRMA

Vyberte si svoju variantu energetickej analýzy - Pre domácnosť alebo pre firmu:
999
500 Jednorázovo
  • Vyhodnotenie energetickej ekonomiky
  • Predaj elektriny a vytváranie príjmov
  • Veľkosť a návrh riešenia elektrárne
  • Riešenie peakov a batériových úložísk
  • 100% garancia spokojnosti
50% ZĽAVA

Pokiaľ skutočne hľadáte spôsob ako ušetriť či dokonca zarábať vďaka vlastnej energii, riaďte sa výsledkami a odporúčaniami, ktoré získate aktuálne za polovicu ceny...

Zarezervujte si úvodnú energetickú konzultáciu, na základe ktorého získate váš osobný plán pre energie vo Vašej domácnosti či vo firme teraz s 50% zľavou.

Na úvod získate 30-minútovú online konzultáciu, v hodnote 80 eur
ale vy ju budete mať pri objednávke analýzy iba teraz

úplne ZADARMO

Stačí iba kliknúť na tlačidlo nižšie.

Možno ste už naštudovali desiatky článkov o úsporách a obnoviteľných zdrojov.
Prípadne ste oslovili nejaké inštalačné firmy, ktoré pre vás pripravili zoznam nezrozumiteľných technológií, doplnených rozpočtom, a to všetko na základe iba obmedzených údajov o vás. 

Na začiatku ste mali nadšenie pre šetrenie energiami, ale neskôr, keď ste boli zahltený množstvom nezrozumiteľných údajov, váš zápal ochladol.

 

Energetická analýza je dôležitým krokom pri identifikácii možností úspor energie a zvýšenia efektívnosti spotreby elektriny. 

Nezávislí odborníci z odvetvia elektroenergetiky vykonávajú analýzy, ktoré odhaľujú nedostatky v mieste odberu elektriny a predstavujú potenciálnu úsporu pre vás.
Okrem toho vám pomáhame pochopiť finančné náklady spojené s inštaláciou zdroja obnoviteľnej energie.

Po vypracovaní tejto Analýzy sa váš pohľad na energie a obnoviteľné zdroje navždy zmení. Budete presne vedieť ako postupovať, aby ste mali náklady za energie trvale pod kontrolou.

Pokiaľ ste spokojný s výškou účtu za energie a neobávate sa ani budúcich nárastov nákladov na chod vašej domácnosti či firmy, kľudne zavrite túto stránku a vráťte sa naspäť k vášmu doterajšiemu riešeniu

Ak vás zaujala naša metóda a chcete sa dozvedieť viac, pozývam vás na strategickú konzultáciu úplne zadarmo. Prejdeme si všetky podklady potrebné na vytvorenie tejto analýzy a nájdeme najlepšie riešenie pre vás.

 

Zaregistrujte sa a získajte ihneď 50% ZĽAVU NA ENERGETICKÚ ANALÝZU, ktorú môžete mať úplne ZADARMO ak si finálnu inštaláciu objednáte u našej spoločnosti..