fbpx

Referencie

Vitajte v našej obrázkovej galérii referencií inštalácií slnečných elektrární projektu ECOHIT – Solárne riešenia! Táto galéria je zdrojom inšpirácie a dôkazom nášho úspechu v oblasti poskytovania udržateľných a ekologických riešení využívajúcich slnečnú energiu.

Obrázky v našej galérii predstavujú rozmanité inštalácie slnečných elektrární, ktoré sme vykonali pre našich spokojných zákazníkov. Naše projekty zahŕňajú rôzne veľkosti a typy inštalácií, vrátane domov, komerčných budov a verejných priestorov.

Terchová, solárny carport pre 4 autá

V malebnom prostredí Terchovej sme realizovali inštaláciu solárneho carportu, ktorý kombinuje funkčnosť a ekologickú udržateľnosť. Tento moderný carport je navrhnutý tak, aby poskytoval zastrešené parkovanie pre štyri vozidlá a zároveň generoval elektrickú energiu pomocou fotovoltických panelov umiestnených na jeho streche.

Kráľová nad Váhom, elektráreň i s batériami

Táto inštalácia bola špeciálne navrhnutá pre domácnosť, ktorá ročne spotrebuje približne 17 MWh elektrickej energie. V domácnosti sa nachádza elektromobil, sauna a bazén, ktoré výrazne prispievajú k celkovej spotrebe energie. Naším cieľom bolo vytvoriť efektívny a udržateľný systém, ktorý dokáže pokryť tieto potreby a zároveň znížiť ekologickú stopu rodiny.

Kysucký Lieskovec, elektráreň na garáži pri dome

V rámci tohto projektu sme inštalovali fotovoltické panely na strechu garáže neďaleko rodinného domu. Cieľom bolo optimalizovať využitie dostupného priestoru pre generovanie solárnej energie a zároveň zabezpečiť minimálny vizuálny vplyv na okolie domu.

Galanta, elektráreň, kde jedna inštalácia nestačila

V Galante sme pôvodne nainštalovali fotovoltický systém navrhnutý na pokrytie základnej spotreby elektrickej energie v domácnosti. Na základe zvýšených energetických potrieb a pozitívnych skúseností klienta s prvou fázou projektu, sme neskôr systém úspešne rozšírili o ďalšie fotovoltické panely.

Kráľová nad Váhom, kompletná inštalácia

V srdci Kráľovej nad Váhom sme úspešne dokončili montáž fotovoltického systému na sedlovú strechu rodinného domu. Tento projekt zdôrazňuje našu schopnosť prispôsobiť solárne riešenia špecifickým požiadavkám a architektúre, čím zabezpečujeme maximálnu efektivitu a estetický dopad.

Šaľa, rovná strecha lokálny zdroj na administratívnej budove

V meste Šaľa sme realizovali projekt fotovoltickej inštalácie, ktorá je navrhnutá nielen na pokrytie potrieb domácnosti v oblasti elektrickej energie, ale aj na podporu lokálnej udržateľnosti. Projekt využíva najmodernejšie technológie a materiály získané od miestnych dodávateľov, čím podporuje lokálnu ekonomiku a znižuje ekologickú stopu spojenú s dopravou materiálov. 
Fotovoltický systém využíva najnovšie technológie pre efektívnu konverziu slnečnej energie na elektrinu, minimalizujúc straty energie a maximalizujúc výstup.

Bratislava - Rača, rovná strecha

Naše fotky vám poskytnú pohľad na moderné a ekologické riešenia v oblasti využívania solárnej energie. Fotovoltické elektrárne na rovnej streche v Bratislave – Rači sú zhotovené pomocou najnovších technológií a vybavené vysokoúčinnými solárnymi panelmi. Tieto panely zachytávajú slnečné svetlo a premieňajú ho na čistú elektrickú energiu, čo významne prispieva k zníženiu emisií skleníkových plynov a ochrane životného prostredia.

Leopoldov - fotovoltika s batériami

Naša ďalšia referencia pochádza z Leopoldova, kde sme úspešne zrealizovali fotovoltickú inštaláciu na rodinnom dome.
Tento projekt bol výnimočný tým, že sme na žiadosť zákazníka nedávno rozšírili aj batériové úložisko, aby mohol naplno využívať výhody solárnej energie.

Ružomberok - plechová sedlová strecha

Tento projekt sa týkal malej inštalácie fotovoltického systému na rodinnom dome, kde sme sa venovali aj špeciálnemu riešeniu uzemnenia pre maximálnu bezpečnosť a efektivitu systému.
Uzemnenie je kľúčové pre bezpečnosť a ochranu pred bleskami, a preto sme sa sústredili na to, aby bolo vykonané podľa najvyšších štandardov.

Slovenská Nová Ves - plechová strecha

V malebnom prostredí severného Slovenska sme úspešne dokončili inštaláciu fotovoltického systému na budovu v Slovenskej Novej Vsi. Tento projekt zahŕňal niekoľko unikátnych výziev, vrátane prenášania káblov do vedľajšej budovy a riešenia uzemnenia.

Kvetoslavov - menšia ale efektívna elektráreň

Tento projekt bol zameraný na inštaláciu malej fotovoltickej elektrárne, ktorá bola navrhnutá tak, aby bola čo najefektívnejšia.
Naša priorita bola dosiahnuť maximálnu energetickú efektivitu pri minimálnych nákladoch a zásahoch do existujúcej štruktúry domu.

Inštalácie bikeportov na Slovensku

Naša nabíjacia stanica pre elektrické bicykle, nazývaná Bikeport, je špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby moderných cyklistov. S využitím najnovších technologických výdobytkov sme vytvorili bezpečné, rýchle a jednoduché riešenie pre nabíjanie vašich elektrických bicyklov.

Sedlová strecha, Stupava

Radi by sme vám predstavili ďalší úspešný projekt našej spoločnosti, ktorý sme realizovali v meste Stupava.
Jedným zo špecifík tohto projektu bolo čakanie na schválenie drobnej stavby na miestnom stavebnom úrade. Tento proces nám síce chvíľu trval, no vďaka trpezlivosti a dobrým vzťahom s úradmi sme získali všetky potrebné povolenia a mohli začať s inštaláciou.

Sedlová strecha, Bratislava

Naše slnečné elektrárne na sedlovej streche v Bratislave sú navrhnuté s cieľom využiť maximálny potenciál slnečnej energie. Ich umiestnenie na streche v kombinácii s vysokoúčinnými solárnymi panelmi umožňuje zachytiť slnečné svetlo a previesť ho na elektrickú energiu.

Šikmá strecha s bobrovou strešnou krytinou v Hurbanove

Fotografie v našej galérii zobrazujú dom v Hurbanove s elegantnou slnečnou elektrárnou, ktorá je inštalovaná na streche tohto útulného domu. Táto inštalácia je skvelým príkladom využitia slnečnej energie a zároveň zachovania estetiky a harmónie s prírodným prostredím.

Firemná inštalácia fotovoltiky v dome v meste Modra

Vitajte v našej galérii inštalácie slnečnej elektrárne v Modre, ktorá sa dokončila za tmy! Táto nezvyčajná inštalácia je príkladom našej odbornosti a flexibilnosti, pretože sme boli schopní dokončiť tento projekt aj v noci.

Košice, inštalácia na šindľovej streche

Inštalácia fotovoltického systému v Košiciach na tejto streche bola výzvou, pretože strecha obsahovala viacero komínov, ktoré mohli spôsobovať tieňovanie a tým znižovať efektivitu systému.
Na riešenie tohto problému je vhodné použiť optimizéry, ktoré zabezpečia maximálny výkon aj v prípade čiastočného zatienenia panelov.

Nováčany, inštalácia na šindľovej streche

Ďalšia referencia pochádza z obce Nováčany, kde sme úspešne zrealizovali inštaláciu fotovoltického systému na šindľovej sedlovej streche rodinného domu.
Naši montážnici z Košíc to nemali ďaleko a hneď po príchode sa pustili do práce. Inštalácia prebehla hladko a bez komplikácií, vďaka skúsenostiam a odbornosti nášho tímu. Zákazník bol s výsledkom veľmi spokojný a teší sa na úspory energie, ktoré mu tento systém prinesie.

Bikeport - Nabíjacia stanica pre ebicykle na výstave v Prahe

Naše bikeporty sú ideálnym riešením pre cyklistov. Okrem bezpečného parkovania bicyklov ponúkajú aj solárne panely, ktoré zabezpečujú nabíjanie elektrických bicyklov. Obrázky v galérii vám ukážu, ako tieto bikeporty môžu vyzerať a ako sa dokonale integrujú do prostredia cyklotrás, parkovísk či miest určených pre cyklistov.

Inštalácia malého zdroja v Galante

Naše fotovoltické inštalácie v Galante využívajú najmodernejšie solárne technológie, ktoré umožňujú efektívne zachytávanie slnečného žiarenia a prevádzku našich elektrární s vysokou účinnosťou. Naši zákazníci využívajú tieto inštalácie na produkciu čistej elektrickej energie a znižovanie svojich nákladov na energiu.

Solárne prístrešky pre parkovanie - showroom pri Prahe

Pozrite si vzorové inštalácie carportov nášho zmluvného výrobcu. Táto galéria vám ponúka pohľad na naše najnovšie a najkvalitnejšie carporty, ktoré môžu slúžiť ako ukážkové vzory pre našich zákazníkov.

V našom showroome, ktorý je zobrazený na fotografiách v tejto galérii, vytvárame ideálnu atmosféru pre našich potenciálnych zákazníkov. Môžete sa prísť pozrieť na naše carporty, dotknúť sa materiálov a presvedčiť sa o ich kvalite a dizajne. Tento showroom je miestom, kde môžeme zákazníkom ukázať všetky výhody našich carportov a zodpovedať ich otázky.

Galéria ďalších inštalácií fotovoltiky:

Vitajte v našej galérii obrázkov, ktoré predstavujú širokú škálu našich inštalácií slnečných elektrární, vrátane carportov, bikeportov a ďalších inštalácií. Tieto obrázky slúžia ako dôkaz nášho odborného know-how a skúseností v oblasti obnoviteľnej energie.