Referencie

Vitajte v našej obrázkovej galérii referencií inštalácií slnečných elektrární projektu ECOHIT – Solárne riešenia! Táto galéria je zdrojom inšpirácie a dôkazom nášho úspechu v oblasti poskytovania udržateľných a ekologických riešení využívajúcich slnečnú energiu.

Obrázky v našej galérii predstavujú rozmanité inštalácie slnečných elektrární, ktoré sme vykonali pre našich spokojných zákazníkov. Naše projekty zahŕňajú rôzne veľkosti a typy inštalácií, vrátane domov, komerčných budov a verejných priestorov.

Bratislava - Rača, rovná strecha

Naše fotky vám poskytnú pohľad na moderné a ekologické riešenia v oblasti využívania solárnej energie. Fotovoltické elektrárne na rovnej streche v Bratislave – Rači sú zhotovené pomocou najnovších technológií a vybavené vysokoúčinnými solárnymi panelmi. Tieto panely zachytávajú slnečné svetlo a premieňajú ho na čistú elektrickú energiu, čo významne prispieva k zníženiu emisií skleníkových plynov a ochrane životného prostredia.

Inštalácie bikeportov na Slovensku

Naša nabíjacia stanica pre elektrické bicykle, nazývaná Bikeport, je špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby moderných cyklistov. S využitím najnovších technologických výdobytkov sme vytvorili bezpečné, rýchle a jednoduché riešenie pre nabíjanie vašich elektrických bicyklov.

Sedlová strecha, Bratislava

Naše slnečné elektrárne na sedlovej streche v Bratislave sú navrhnuté s cieľom využiť maximálny potenciál slnečnej energie. Ich umiestnenie na streche v kombinácii s vysokoúčinnými solárnymi panelmi umožňuje zachytiť slnečné svetlo a previesť ho na elektrickú energiu.

Šikmá strecha s bobrovou strešnou krytinou v Hurbanove

Fotografie v našej galérii zobrazujú dom v Hurbanove s elegantnou slnečnou elektrárnou, ktorá je inštalovaná na streche tohto útulného domu. Táto inštalácia je skvelým príkladom využitia slnečnej energie a zároveň zachovania estetiky a harmónie s prírodným prostredím.

Firemná inštalácia fotovoltiky v dome v meste Modra

Vitajte v našej galérii inštalácie slnečnej elektrárne v Modre, ktorá sa dokončila za tmy! Táto nezvyčajná inštalácia je príkladom našej odbornosti a flexibilnosti, pretože sme boli schopní dokončiť tento projekt aj v noci.

Bikeport - Nabíjacia stanica pre ebicykle na výstave v Prahe

Naše bikeporty sú ideálnym riešením pre cyklistov. Okrem bezpečného parkovania bicyklov ponúkajú aj solárne panely, ktoré zabezpečujú nabíjanie elektrických bicyklov. Obrázky v galérii vám ukážu, ako tieto bikeporty môžu vyzerať a ako sa dokonale integrujú do prostredia cyklotrás, parkovísk či miest určených pre cyklistov.

Inštalácia malého zdroja v Galante

Naše fotovoltické inštalácie v Galante využívajú najmodernejšie solárne technológie, ktoré umožňujú efektívne zachytávanie slnečného žiarenia a prevádzku našich elektrární s vysokou účinnosťou. Naši zákazníci využívajú tieto inštalácie na produkciu čistej elektrickej energie a znižovanie svojich nákladov na energiu.

Solárne prístrešky pre parkovanie - showroom pri Prahe

Pozrite si vzorové inštalácie carportov nášho zmluvného výrobcu. Táto galéria vám ponúka pohľad na naše najnovšie a najkvalitnejšie carporty, ktoré môžu slúžiť ako ukážkové vzory pre našich zákazníkov.

V našom showroome, ktorý je zobrazený na fotografiách v tejto galérii, vytvárame ideálnu atmosféru pre našich potenciálnych zákazníkov. Môžete sa prísť pozrieť na naše carporty, dotknúť sa materiálov a presvedčiť sa o ich kvalite a dizajne. Tento showroom je miestom, kde môžeme zákazníkom ukázať všetky výhody našich carportov a zodpovedať ich otázky.

Galéria ďalších inštalácií fotovoltiky:

Vitajte v našej galérii obrázkov, ktoré predstavujú širokú škálu našich inštalácií slnečných elektrární, vrátane carportov, bikeportov a ďalších inštalácií. Tieto obrázky slúžia ako dôkaz nášho odborného know-how a skúseností v oblasti obnoviteľnej energie.