ŠPECIÁLNU PONUKU GARANTUJEME LEN DO DNEŠNEJ POLNOCI

STAŇTE SA ENERGICKY NEZÁVISLÝMI A UŠETRITE PENIAZE

Ste unavení z vysokých účtov za energiu? Tu je riešenie pre domácnosti aj firmy ako znížiť vaše náklady na energiu až o 70%.

Zarezervujte si úvodnú bezplatnú strategickú konzultáciu ZADARMO, vypracujeme váš osobný energetický plán.

 

SÚHLASILI BY STE S TÝM, ŽE PREVAŽNÁ VÄČŠINA ĽUDÍ VO VAŠOM OKOLÍ NIE JE SPOKOJNÝCH S VÝŠKOU PLATIEB ZA ENERGIE? 

A PROBLÉMY NEKONČIA, ALE SA BUDÚ NÁRASTOM CIEN ZHORŠOVAŤ…

Čelíte úlohe poradiť si s vysokými nákladmi na energiu v domácnosti alebo vo firme? Máte pocit, že platíte viac, než by ste mali?
Ako by vám pomohlo, ak by ste našli vďaka jednoduchej metóde riešenia na výrazné zníženie platieb za energie?

DÔLEŽITÉ JE POVEDAŤ, ŽE V TOM NIE STE SAMI.

Náklady spojené s energiami ovplyvňujú mnohé faktory, ktoré nemáte pod kontrolou. Významnou správou však je, že nemusíte byť pod vplyvom vonkajších politických vplyvov, ale môžete zobrať veci do vlastných rúk a stať sa energeticky nezávislejším. Je to iba na vašom rozhodnutí.

Predstavujem vám našu unikátnu metódu – Energetická analýza ECOHIT DOM. Je to komplexná nezávislá analýza, ktorá vám poskytne presný obraz o tom, ako efektívne využívať energiu z obnoviteľných zdrojov.

ZNIE TO AŽ PRÍLIŠ DOBRE NA TO, ABY TO BOLA PRAVDA?

Som Daniel Boris, riaditeľ spoločnosti AMONIT s.r.o. a odborník na fotovoltiku pod značkou ECOHIT – Solárne riešenia. Mám 30-ročné skúsenosti ako podnikateľ a dnes pomáham majiteľom domov a firmám ušetríť na nákladoch za energiu.

ECOHIT – Solárne riešenia

Ponúka cestu k energetickej nezávislosti a finančným úsporám. Náš tým expertov vám poskytne komplexnú energetickú analýza na mieru. Nejde len o inštaláciu solárnych panelov, ale o celkový prístup k energetickému hospodárstvu.

Na rozdiel od iných metód, Energetická analýzy ECOHIT DOM je zameraná na dlhodobú udržateľnosť maximálnej efektívnosti. Nie je to len o Inštalácia solárnych panelov, ale o celkovom prístupe k energetickému hospodárstvu.

3 kroky k vyriešeniu problémov s energiami:

Pokiaľ skutočne hľadáte spôsob ako ušetriť či dokonca zarábať vďaka vlastnej energii, riaďte sa výsledkami a odporúčaniami, ktoré získate aktuálne za polovicu ceny...

Zarezervujte si úvodnú energetickú konzultáciu, na základe ktorého získate váš osobný plán pre energie vo Vašej domácnosti či vo firme teraz s 50% zľavou.

Bežne 30-minútová online konzultácia stojí 80 eur
ale vy ho budete mať iba teraz

úplne ZADARMO

Stačí iba kliknúť na tlačidlo nižšie.

Možno ste už naštudovali desiatky článkov o úsporách a obnoviteľných zdrojov.
Prípadne ste oslovili nejaké inštalačné firmy, ktoré pre vás pripravili zoznam nezrozumiteľných technológií, doplnených rozpočtom, a to všetko na základe iba obmedzených údajov o vás. 

Na začiatku ste mali nadšenie pre šetrenie energiami, ale neskôr, keď ste boli zahltený množstvom nezrozumiteľných údajov, váš zápal ochladol.

 

Energetická analýza je dôležitým krokom pri identifikácii možností úspor energie a zvýšenia efektívnosti spotreby elektriny. 

Nezávislí odborníci z odvetvia elektroenergetiky vykonávajú analýzy, ktoré odhaľujú nedostatky v mieste odberu elektriny a predstavujú potenciálnu úsporu pre vás.
Okrem toho vám pomáhame pochopiť finančné náklady spojené s inštaláciou zdroja obnoviteľnej energie.

Po vypracovaní tejto Analýzy sa váš pohľad na energie a obnoviteľné zdroje navždy zmení. Budete presne vedieť ako postupovať, aby ste mali náklady za energie trvale pod kontrolou.

Pokiaľ ste spokojný s výškou účtu za energie a neobávate sa ani budúcich nárastov nákladov na chod vašej domácnosti či firmy, kľudne zavrite túto stránku a vráťte sa naspäť k vášmu doterajšiemu riešeniu

Ak vás zaujala naša metóda, môžete si objednať ENERGETICKÚ ANALÝZU s 50% zľavou bezpečne, so 100% garanciou spokojnosti. V prípade, že využijete naše služby pri realizácii fotovoltiky, máte analýzu dokonca ZADARMO.

 

Zaregistrujte sa a získajte 50% zľavu na vybranú energetickú analýzu, na základe ktorého vám vypracuje nezávislá agentúra váš osobný energetický plán pre obnoviteľné zdroje. Zľava vám príde do mailu.